درباره ما

تک جواهر دنیای شیرین

درباره ی شرکت :

شرکت تک جواهر دنیای شیرین از سال ۱۳۸۲ با نام تجاری صنایع غذایی جواهری شروع به فعالیت کرد ، و در سال های گذشته با هدف خدمات رسانی به مصرف کننده و در اولویت قرار دادن سلامت و حقوق مشتریان، قدم در راه گسترش تولیدات خود نهاده است .

محصولات شرکت :

شرکت تک جواهر دنیای شیرین در حال حاضر با تولید بیش از ۱۰۰ نوع محصول متفاوت با ۴ برند فعال قدیما ، مین دلا (میندلا) هاشم بیک و هدهد توانسته سهم قابل توجهی از تولیدات صنایع غذایی را به خود اختصاص دهد . محصولات تولیدی این شرکت اکثرا در سبد محصولات صبحانه بوده ، که تنوع تولیدات سبب شده تا به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه شناخته شود .

از سری محصولات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

_ محصولات بر پایه کنجد ، مانند انواع حلوا شکری، حلوا پشمکی، کرم کنجد ها، ارده و کنجد برشته

_محصولات بر پایه نشاسته همچون انواع لوکوم و باسلوق

_محصولات بر پایه کاکائو از جمله کرم کاکائو فندقی و کرم کاکائو بیسکوییتی

برند قدیما

برندقدیما از سال ۱۳۸۲ با تولید حلواشکری وارد عرصه بازار شد، حلواشکری های قدیما به صورت کاملا سنتی توسط استادکاران خبره تولید و به صورت صنعتی بسته بندی میشوند.

قدیما در سال ۱۳۹۵ شروع به تولید محصول جدیدی به نام حلواپشمکی کرد و این محصول طرفداران زیادی پیدا کرد. تلفیق ارده و پشمک ، حلواپشمکی قدیما را به یکی از محبوب ترین ها در میان حلواهای کشور قرار داده است . برند قدیما تنها شرکت تولید کننده این محصول در ایران است .

لوکوم ، شیرینی خوشمزه ی ترکیه ای از سری محصولات خوشمزه ی این برند است، خط تولید لوکوم های قدیما از سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت کرد.

برند مین دلا (میندلا)

شکلات صبحانه مین دلا(میندلا) یکی از بهترین شکلات صبحانه های کشور است، در تولید این شکلات صبحانه از هیچ اسانس و مواد افزودنی غیر مجاز استفاده نمیشود، عطر و طعم بی نظیر این شکلات به دلیل استفاده از پودر کاکائو مرغوب و مغز فندق درجه یک است. مین دلا (میندلا) با تولید انواع شکلات در تیپ شکلات های صبحانه یکی از اعتبارات صنعت شکلات ایران محسوب میگردد و به همین دلیل روز به روز به جهت حمایت از مصرف کنندگان بر پایه هر سلیقه محصولی جدید را به سبد محصولات خود اضافه مینماید .

برند هاشم بیک

در سال ۱۴۰۱ در شرکت تک جواهر دنیای شیرین برند دیگری به نام هاشم بیک متولد شد . برند هاشم بیک تولید کننده تخصصی دسر های ترکیه ای از جمله لوکوم با ساختاری جدید تر است ، این لوکوم ها به دلیل طعم خاص خود در بدو ورود به بازار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت.

استفاده از استادکاران خبره و کارآزموده شرکت تک جواهر دنیای شیرین با استفاده از استادکاران فن و کارآزموده از کشور های مدعی و صاحب سبک، به صورت حرفه ای آغاز به تولید انواع لوکوم های مغزدار، ساده و طعم دار نموده است.

حضور در نمایشگاه های بین المللی

شرکت تک جواهر دنیای شیرین به جهت حضور در بازار های بین المللی و ارتقاء دانش کیفی خود هر ساله به عنوان عضوی فعال در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی حضور به عمل آورده است .

 

قدیما، هدهد، مین دلا (میندلا) و هاشم بیک از اصلی ترین برندهای شرکت تک جواهر دنیای شیرین است.