لوکوم میوه ای

لوکوم یکی از معروف ترین سوغات کشور ترکیه هست که بافتی بین ژله و پاستیل دارد که در میان ایرانیان به راحت الحلقوم معروف است .  این محصول از طعم های مختلف میوه ای درست شده که برخی از این محصولات با مغز پسته و گردو پر شده که دارای ارزش غذایی بالایی می باشد . این محصول را میتوان با چای ، دمنوش ، قهوه و دیگر نوشیدنی ها میل کرد . شرکت قدیما برای تولید این محصول از مواد اولیه درجه ۱ استفاده می کند که این محصول را با بالاترین کیفیت به دست شما مصرف کنندگان عزیز برساند .

لوکوم میوه ای با روکش شکلات

یکی دیگر از محصولات شرکت قدیما ، لوکوم با روکش شکلات می باشد که برای تهیه این محصول از شکلات درجه ۱ استفاده شده . این محصولات در بسته بندی های محتلف تولید شده که شما میتوانید انواع این بسته بندی ها را در اسلاید رو به رو مشاهده کنید . این محصول یکی از بهترین سوغاتی هایی است که میتوانید در مهمانی ها و مراسم مختلف اهدا کنید . جهت سفارش این محصولات میتوانید از سایت فروشگاه خرید خود را انجام دهید .

لوکوم مغز دار

یکی دیگر از محصولات پر طرفدار قدیما ، لوکوم مغز دار هستند که با مغز های مختلف مثل پسته ، نارگیل و … تولید شده که موادی که در این محصولات به کار رفته ، مواد درجه ۱ هستند . که شما میتوانید کلیه این محصولات را از سایت فروش محصولات تهیه کنید .