خواص شگفت انگیز نشاسته ذرت

Writer : neshastehzorat

دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۱ تعداد بازدید : 279

نشاسته ذرت کاهنده اشتها میباشد و فرد با مصرف آن احساس سیری دارد

خواص نشاسته ذرت

نشاسته پودر سفید رنگ متراکمی است که معمولا به عنوان غلیظ کننده در غذاهایی مانند انواع سس، شیرینی جات استفاده می‌شود. در این مقاله هرآنچه که لازم است درباره نشاسته بدانید را به نگارش آورده ایم.

  • پیشگیری از هیپوگلیسمی (افت قند خون)

رژیم غذایی حاوی نشاسته ذرت خام برای جلوگیری از افت قند خون مفید است. این ماده غذایی همچون مخزن گلوکز در لوله ی گوارش عمل می‌کند و در مدت 6 تا 8 ساعت به آرامی جذب بدن میشود.

  • آسان شدن بلع

این ماده غذایی ترمیم کننده سیستم گوارش بوده و دردهای ناحیه ی گلو را التیام میبخشد و باعث آسان شدن بلع غذا میشود.

  • ماده غذایی بدون گلوتن

افرادی که به گندم و ماده گلوتن حساسیت دارند به بیماری سلیاک مبتلا هستند که میتوانند به جای گندم از نشاسته ذرت در رژیم غذایی استفاده نمایند.

  • کاهش وزن

نشاسته ذرت کاهنده اشتها میباشد و فرد با مصرف آن احساس سیری دارد درضمن کالری کمتری دارد و میتواند برای کاهش وزن مفید باشد.

ارزش غذایی نشاسته ذرت

این ماده غذایی حاوی کربوهیدرات و چربی و پروتئین می باشد.

نشاسته ذرت برای درمان زخم ها، درمان ریزش مو، بوگیر بدن، پیشگیری از بیماری قارچی بین انگشتان پا، درمان گزیدگی حشرات، تسکین تاول استفاده می شود که این موارد قسمتی از کاربردهای درمانی نشاسته ذرت میباشد.

نشاسته ذرت در محصولات قدیما و هاشم بیک

شرکت تک جواهر دنیای شیرین با تولید لوکوم (دسر اصیل ترکیه ای ) با دو برند قدیما و هاشم بیک توانسته است سهم قابل ملاحضه ای از تولید این محصول را در بازار ایران به خود اختصاص دهد. این دسر خاص بر پایه نشاسته ذرت تولید میگردد که نشاسته ذرت به همراه انوع مغزها فرآوری و با اضافه کردن چاشنی شکر و گلوکز دسری دلنشین را برای پذیرایی های خاص شما تولید می‌نماید. نشاسته ذرت استفاده شده در این شیرینی از بهترین کارخانه های داخلی تهیه و به خط تولید قدیما و هاشم بیک عرضه میشود تا محصول نهایی با سلامت و اطمینان خاطر به دست مصرف کنندگان برسد. شعار ما در این شرکت سلامتی مصرف کنندگان را مشمول می‌گردد.

رضا رضایی

مدیر کارخانه

جهت خرید لوکم های قدیما و هاشم بیک کلیک کنید.

نظرات
  • خواص شگفت انگیز نشاسته ذرت